logo Orlík           logo Sinkule
  
logo MK  logo Buben

logo SH

logo SU
logo manikCA Studentská unie ČVUT

Lektoři

Vyučující pro aktuální semestr:

Ing. Martin Vrabec

Martin Vrabec

Vystudoval obor Sítě elektronických komunikací na ČVUT-FEL. Kurzy CCNA absolvoval na Strahovské akademii. Momentálně pracuje jako systémový inženýr ve společnsti SOITRON, kde se zabývá konvergovanými sítěmi na platformě CISCO a integrací hlasových technologií firmy AVAYA.

E-mail: Vrabema(at)gmail.com

Bc. Lukáš Nagy

Lukáš Nagy

Je študentom 4. ročníku bakalárskeho programu Informační Technologie na FIT ČVUT. Absolvoval päť semestrov Cisco Academy na dejvickej akadémií jeden semester aj CCNP. Od januára 2015 je držitelom priemyselnej certifikácie CCNA. V roku 2014 zvíťazil v národnom kole Networking Academy Games v kategórií NetRiders a v medzinárodnom kole sa umiestnil v rámci regiónu Stredná Európa na 13. mieste. Rovnako absolvoval i 6 mesačnú stáž v Cisco Systems v Prahe. Vo voľnom čase sa venuje zlepšovaniu znalostí v networkingu a ako administrátor kolejnej siete na Sinkuleho koleji ČVUT.

E-mail: nagy.lukas1(at)gmail.com

Vyučující a aktivní v minulosti:

Bc. Vít Kuchař

Vít Kuchař

Vystudoval ČVUT FEL obor elektroenergetika. V oblasti networkingu působí již 13 let, v akademii (CNA SU ČVUT) působí jako certifikovaný lektor CCNAI (Cisco Certified Academy Instructor) již od roku 2004. V současné době pracuje jako konzultant a team-leader v oblasti enterprise a service-provider networkingu. Dále je také aktivním členem síťové skupiny a dozorčí rady klubu Silicon Hill ve Studentské unii. Výuka networkingu ho baví, proto stále pokračuje jako aktivní lektor v naší akademii. Rád vaří, sportuje, cestuje a poznává nové lidi.

E-mail: V.kuchar(at)gmail.com

Bc. Karel Vencovský

Karel Vencovský

Je studentem 1.ročníku magisterského programu Inteligentní budovy. Kurzy CCNA absolvoval v rámci CNA SU ČVUT. Podílí se na správě sítě klubu Silicon Hill. Jeho další plány jsou pokračovat v kurzech CCNA Security a i po vystudování zůstat v problematice Inteligentních domů a počítačových sítí.

E-mail: Vencokar(at)gmail.com

Bc. František Louda

František Louda

Studuje 1. ročník magisterského programu Inteligentní budovy na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Kurz CCNA absolvoval na Dejvické akademii. Ve volném čase se zabývá se problematikou počítačových sítí v SMB segmentu.

E-mail: LoudaFra(at)gmail.com

Bc. Ondřej Sedláček

Ondřej Sedláček

Je studentem 1. ročníku magisterského programu Inteligentní budovy a absolventem bakalářského programu Softwarové technologie a management. Kurz CCNA vystudoval na akademii v Dejvicích. Pracuje jako síťový administrátor v malých a středně velkých firmách, ve volném čase rozšiřuje své znalosti ohledně networkingu a kurzů CCNP.

E-mail: SedlaOn1(at)gmail.com

Bc. Martin Vožech

Martin Vožech

Je studentem 3. ročníku bakalářského programu Elektronika a sdělovací technika na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Kurz CCNA absolvoval na SPŠST v Panské a na Dejvické lokální akademii. Rád by pokračoval v kurzech CCNP a dále se věnoval problematice počítačových sítí.

E-mail: VozechM(at)gmail.com

Jakub J. Šimon

Jakub J. Simon

Je studentem 3. ročníku bakalářského programu počítačové inženýrství na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze. Kurz CCNA absolvoval na Dejvické lokální akademii. Rád by pokračoval ve studiu počítačových sítí kurzem CCNP.

E-mail: Jakub.Simon(at)gmail.com

Ing. Michala Srnová

Ing. Michala Srnová

V současné době pracuje ve společnosti TTC Marconi na vývoji síťových zařízení. Inženýrské studium ukončila v roce 2010 v Bratislavě na katedře mikroelektroniky, STU. Program CCNA absolvovala na SPŠE Zochova 9 v Bratislavě. Momentálně by ráda pokračovala v kurzech CCNP a nabírání zkušeností z oblasti networkingu.

E-mail: michala.srnova(at)gmail.com

Gabriel Varga

Gabriel Varga

Studuje v 2. ročníku bakalářské etapy na FEL ČVUT. Program CCNA absolvoval na Gymnáziu v Rimavské Sobotě. Momentálně studuje CCNA Security. Úspěšně absolvoval celostatní kola Cisco olympiády NAG 2007 a 2008.

E-mail: gabriel.varga90(at)gmail.com

Ing. Marek Tichý

Marek Tichý

Je absolventem ČVUT-FEL, kde vystudoval obor Bezdrátové komunikace. Na Dejvické akademii absolvoval 4 semestry CCNA a následně absolvoval kurzy CCNP na RCNA Cesnet. V letech 2009-2012 Akademii vedl. V součastnosti pracuje ve společnosti Procter & Gable na pozici Power, Control & Information System engineer for production of Liquid detergents, Fabric and Home Care. Jeho zodpovědností je Product Supply Initiative Delivery v regionu CEEMEA.

E-mail: tichym(at)email.cz

Ing. Jozef Matejička

Jozef Matejička

Jozef vystudoval obor výpočetní technika na Elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze. Kurz CCNA absolvoval na IT Sligo v Irsku, kde také byl správce sítě místní nemocnice.

E-mail: matejickaj(at)gmail.com

Ing. Pavel Špryňar

Pavel Špryňar

Paul je absolventem ČVUT FEL v Praze. Několik let je aktivním členem, správcem několika Access Pointů a serverů v komunitní síti HKFree.org. Pracuje jako systémový programátor a správce infrastruktury.

E-mail: pavel.sprynar(at)gmail.com

Ing. Ondrej Kiss

Ondřej Kiss

Andy je absolventem Fakulty biomedicínského inženýrství CVUT v Praze. Kurz CCNA absolvoval na SPSE Zochova 9 v Bratislave. V současnosti studuje CCNP a pracuje ve společnosti AT&T. CCNA vyučuje od září 2005.

E-mail: kiss.andy(at)gmail.com

Ing. Ján Sousedek

Jan Sousedek

Absolvent Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze. Absolvoval CCNA kurzy v lokální akademii patřící pod Technickou Univerzitu v Košicích. Studoval CCNP na Elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze. Pracoval jako správce počítačové sítě ve Friendly Production a ve firmě Trustica jako správce webhostingu a domén. Pomáhá spravovat síť na koleji Orlík. CCNA vyučuje od září 2005. Byl vedoucím LCNA SU ČVUT Dejvice od října 2006 do února 2010. Momentálně pracuje jako instruktor komerčních Cisco kurzů a kromě jiného vlastní certifikáty CCNA, CCNP a CCNA Security.

E-mail: jan.sousedek(at)ok.cvut.cz

Bc. Karel Šimek

Karel Šimek

Karel je studentem 1. ročníku magisterského studia Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze. Věnuje se databázím a webovým aplikacím.

E-mail: karelsimek(at)gmail.com

Bc. Lukáš Němeček

Lukáš Němeček

Lukáš je studentem 2. ročníku studia Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze. Pomáhá spravovat síť na koleji Orlík.

E-mail: lukynem(at)gmail.com

Bc. Radovan Igliar

Radovan Igliar

Radovan je studentem 5. ročníku ČVUT FEL. Již od roku 2003 je aktivním členem Studentske unie CVUT, kde se věnoval správě sítě a vedení různých síťových i nesíťových projektů. Své zkušenosti v oblasti sítí využívá jako správce sítě a informačních systémů ve firmě Fujitsu-Siemens Computers. Vyhlášen nejlepším lektorem ČR roku 2006/2007.

E-mail: igliar1(at)fel.cvut.cz

Ing. Tomáš Horyl

Tomáš Horyl

Byl doktorandem na katedře počítačů FEL ČVUT. Již několik let se podílí na správě sítě Studentske unie CVUT. Kurz CCNA absolvoval v RCNA Cesnet. V budoucnosti by rád pokračoval ve vzdělávání se v oblasti počítačových sítí, neboť je to jeden z jeho koníčků. Momentálne pracuje ve firmě ICZ.

E-mail: tomas.horyl(at)gmail.comCopyright © 2004 Klub SH převzato se souhlasem autora
Aktualizace: 30.10.18 19:53