logo Orlík           logo Sinkule
  
logo MK  logo Buben

logo SH

logo SU
logo manikCA Studentská unie ČVUT

CA SU CVUT je nositelem projektu Středisko síťových technologií:

Cisco Expo

V rámci spolupráce se podílíme od roku 2005 i na reprezentaci Cisco Networking Academy programu v rámci konference CISCO EXPO.

Cisco Expo je jednou z největších odborných IT konferencí v CR a SR. Obsah přednášek podává ucelený přehled o současných i nových technologiích, které společnost Cisco Systems nabízí. Obsahem jsou nejen trendy a směry rozvoje komunikačních technologií, ale zároveň jejich vliv a prolínání se světem IT.

Cisco University Students Forum

V spolupráci s firmou Cisco Systems a partnery zapojenými do Cisco Networking Academy program organizujeme pro studenty vysokých škol v CR série akcí s názvem Cisco University Students Forum.

Cílem aktivit v rámci Cisco University Students Forum 2006 je studentům prezentovat nejnovější sítové technologie a řešení Cisco Systems. Postupně budou studentu představeny i možnosti zapojení do vzdělávacích, kariérních a certifikačních programu společnosti Cisco, významných partneru a zákazníku v CR.

Networking Academy Games

Naši lektoři ve spolupráci se společností Cisco a Střední školou aplikované kybernetiky Hradec Králové organizují 2. ročník soutěže Networking Academy Games. Soutěž proběhne v prostorách Střední školy aplikované kybernetiky Hradec Králové dne 22.3.2007

V roce 2007 je soutěž určena pro tříčlenná družstva studentů středních škol zapojených do programu Cisco Networking Academy v dovednostech v oblasti počtačových sítí. Soutěž je zároveň národní kvalifikací na mezinárodní soutěž Cisco Olymp, která se uskuteční v červnu 2007 pro celý region CEE

Cisco Mobility program

Mezi další aktivity patří i Netacad studentské praxe v zahraničí (v období Únor 2007 - Prosinec/2008) pro studenty Netacad Programu. Pobyt 3 měsíců ve vybrané zemi (EU15 + EU10 + Turecko, Rumunsko, Bulharsko) je financován s projektu Leonardo a je zaměřen na získaní praxe na síťové technologie.

Seriál Cisco Networking Academy v časopise PC World

V deseti číslech časopisu PC World počínaje listopadem 2006, najdete dvoustránku věnovanou Cisco Academy doplněnou o multimediální prezentaci učebních textů na CD a DVD. Taktéž i lektoři naší akademie se spolupodílejí na psaní a odborné korektuře článků.


Více informací cna(at)dejvice.cvut.cz


Copyright © 2004 Klub SH převzato se souhlasem autora
Aktualizace: 30.10.18 19:53